Kvalifikační zkouška NSK – Paznehtář (kód: 41 -049-H)

.Česká paznehtářská asociace, s.r.o. pořádá ve spolupráci s firmou FARMCZSYSTEM, s.r.o. kvalifikační zkoušku k získání oprávnění dle NSK (Národní soustavy kvalifikací) oboru Paznehtář/paznehtářka (kód: 41 -049-H).

Termín:  POZOR ZMĚNA ! Z technických důvodů musíme termín kvalifikační zkoušky změnit. Termín  listopad – prosinec 2025

Registrujte se pro rezervaci (počet účastníků je omezen).

Zkouška je dvoudenní

První den – písemná a ústní zkouška – učebna v prostorách firmy FARMSYSTEM zahájení cca kolem 10h

Po ukončení písemných zkoušek bude neformální setkání paznehtářů.

Druhý den – praktická zkouška ve spřátelené farmě – vyzkoušíte si práci na hydraulické kleci

Úspěšné složení zkoušky opravňuje držitele oprávnění vykonávat paznehtářské práce na území Evropské unie dle standardů a s plným oprávněním.

Místem zkoušky je sídlo firmy FARMSYSTEM v Havlíčkově Brodě, U Topíren 36,580 01 Havlíčkův Brod.

Zájemci o složení zkoušky obdrží okruhy otázek a mají možnost konzultace před zahájením složení zkoušky. Bude upřesněno na základě vaší přihlášky.

V rámci zkoušky bude zároveň probíhat pro zájemce pracovní workshop s paznehtáři firmy.

Pro přihlášení ke zkoušce využijte níže uvedený formulář.  Ve formuláři uveďte který kurz jste absolvovali. Pokud žádný, pak zadejte bez kurzu.

Poplatek za účast na zkoušce: 14 500,00 Kč pro absolventy kurzů,  16 000,00 Kč pro zájemce bez absolvovaného kurzu ( konečná cena organizace není plátce DPH ).

Pro přespolní nabízíme možnost přespání v prostorách firmy (improvizované přespání ve vlastním spacáku, sprcha k dispozici) – poptávka na . Podrobnosti sdělíme najednou. Jinak je možnost noclehu v blízkém penzionu U Kroupů (https://www.firmy.cz/detail/13182569-penzion-u-kroupu-havlickuv-brod.html).

Úspěšným kolegům nabízíme možnost zaměstnání v paznehtářských partách naší firmy – našim zaměstnancům proplatíme náklady spojené se zkouškou. Bližší informace na vyžádání na mailu .